2 El Eşya Alım Satım Yapan Firmalar

Home  /  2 El Eşya Alım Satım Yapan Firmalar

İzmir ikinci el eşya alan satan yer için kapsamlı bir çözüm sunan kurumsal firmayız. Ev ve iş yeri malzemeleriniz için taleplerimizi iletebilirsiniz.

İzmir İkinci El Eşya İş Yeri Malzemeleri

İkinci el iş yeri malzemeleri satan ve alan firmamızda ne tür ihtiyaçlarınız varsa bunu talep ederek karşılayabilirsiniz. Bazı firmalar almak ve satmak istediği malzemeler açısından çok farklı ürünlere yönelik işlem talep edebilir. İkinci el eşya firması olarak sistemli çalışmalara önem vermekteyiz. İş yerlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz geniş kapsamda bir hizmet sunuyoruz.

İş yerlerinde ikinci ele çıkabilecek malzemelerden bazıları masalar, sandalye takımları, orta büyük sehpalar, raflar, çeşitli mini buzdolapları, stor perdeler gibi sıralanabilir. Bu ürünlerle alakalı olarak bazen ofis ve iş yeri eşya yenilemesi bazen de gereksiz malzemeleri yok etme amacı gibi nedenlerle işlem yapılabilir.

Firmalarınıza ikinci el ürün almak için daha fazla titiz davranabilirsiniz. Çünkü ofisinizde veya başka işlerde görünürde olan kısımların düzgün olması gerekir. Reklam ve kurumsal açıdan bu önemlidir. Örneğin bir ofis içerisinde seçeceğiniz masa takımı buna örnek verilebilir. Az kullanılmış ürünlerden temin etmek üzere firmamıza taleplerinizi iletebilirsiniz.

İkinci El Banyo Aynası    

Ev ve iş yerleriniz için ikinci el banyo aynası, boy aynası türlerini mağazamızda bulabilirsiniz. Belirli aralıklarla güncellenen eşyalar arasında en yaygın olanı aynalardır. Büyük aynalar ve banyo setleri açısından kenarları işlemeli özel büyük aynalar size yenilenmiş bir şekilde sunulmaktadır.

Boy aynalarından alırken büyüklük hesabı yanında sağlamlaştırılmış ürünlerden temin edebilirsiniz. Kendiniz elden çıkarmak istediğiniz boy aynaları için kırık olmaması ve çatlama görülmemesi şartıyla satma talebinde bulunabilirsiniz. Onarılacak düzeydeki malzemelerinize etkili çözümlerle alım yapmaktayız. 

İkinci El vitrin

Vitrinler evlerde süs eşyalarınız ve türlü açılardan kullanışlı ürünlerdir. Vitrinlere hem önemli değer verdiğiniz malzemeleri hem de depolamak istediğiniz ürünleri gönderebilirsiniz. Vitrinlerle alakalı satışlarımız ve ürün alımı konusunda ekibimizden yardım alabilirsiniz. Vitrin modelleri açısından tatmin edici çeşitler vardır. Vitrinlerde hem cam türler hem de mobilya türlerinden alabilirsiniz. Çok raflı vitrin modelleri içerisinden kendiniz de satmak üzere verebilirsiniz.

İkinci El Çocuk Odası 

İkinci el çocuk odası türlerini bulmak üzere firmamıza taleplerinizi iletebilirsiniz. Çocuk odası türlerinde mobilyalı, bazalı, masa sandalye ve halı, ranza gibi ürünlerle kullanım yapabilirsiniz. Çocuk sayısına göre seçeceğiniz ranza veya diğer sistemlerde kullanım yapabilirsiniz. Tasarım açısından özel olan ürünler genellikle daha da artı sağlar. Çünkü ikinci el ürünlerde görüntü açısından avantajlı olanlar firma bazında daha çok tercih etme nedeni olacaktır. Elden çıkarmak istediğiniz üründe de almak istediğiniz üründe de bu aynı şekilde geçerlidir.

İkinci El Tek Kişilik Yatak  

Tek kişilik yatak türlerinde ikinci el malzemelerden avantaj sağlanabilir. Tek kişilik yatak modellerinden seçimlerinizi yaparken baza sağlamlığı ve üzerine yatak seçimleri konusunda artı sağlanabilir. Tek kişilik yataklarda ikinci el alım yaparken güven içerisinde ürün temin edebilirsiniz. Bu ürünler, ikinci el olarak satılmadan önce temizlenmekte, salgın nedeniyle de hijyenik hale getirilmektedir.

Satılması Zor Ürünler ve Kolay Ürünler

İkinci el eşya satışlarında zor ve kolay ürünler açısından bazı ayrımlar yapmak mümkündür. Set halinde ürünleri almak veya satmak istiyorsanız bu kolayca işlem yapılabilir demektir. Tekli koltuklar bu açıdan satışı zor duruma işaret eder. Çekyatlarda da takım olarak görüntü istenebilir.  Bazı ürünlerde ise takım aranmaz. Örneğin kitaplıklar, aynalar, halı modelleri gibi ikinci el eşya türleri bağımsız olarak satılabilmektedir.

AllEscort
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?