Hakkımızda

Home  /  Hakkımızda
40-29r3oA

İzmir/Bornova’da bulunan SEM SPOT MAĞAZA’mız olarak beyaz eşya ve elektronik , 2.el eşya  sektöründe profesyonel kadromuz ile uzun yıllardır toptan-perakende müşterilerimize hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Firma olarak, uzun yıllardan bu yana müşteri odaklı yönetim anlayışı ile beyaz eşya ve elektronik sıfır,2.el sektöründe Avrupa ve Dünyanın önde gelen üreticilerine ait ürünleri; dağıtım,satış ve pazarlama faaliyetlerini yerine getirmeye devam etmekteyiz.

Hedefimiz

Siz değerli müşterilerimize ara vermeden devam ederek müşteri memnuniyetini her zaman ön planda bulundurma gayesiyle, beyaz eşya ve elektronik 2.el ürünlerde en uygun fiyatlar ile hizmet vermektir.
SEM Spot; piyasanın nitelikli ve kaliteli ürünlerini bünyesinde bulundurarak ve teknolojiyi çok iyi kullanarak müşterilerine daima en iyi hizmeti vermek iddiasındadır.
Müşterilerimizn velinimetimiz olduğu anlayışını yitirmeden, müşterilerimizin beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.
Bizler “kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti” ni bir yaşam biçimi olarak benimsedik.

AllEscort
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?