Mobilya Alım-Satım

Home  /  Mobilya Alım-Satım

İkinci el dünyasında en fazla satılan kategoriler mobilya ve elektronik aletler olarak karşımıza çıkmaktadır. Elektronik aletlerin garantileri olduğu gibi mobilya tarzı ürünlerinde garantileri mevcuttur. Bazen ürünü hiç kullanmadan dahi spotçulara satan insanlar vardır. Bu tür ürünleri sizlere ulaştırmaktan memnuniyet duymaktayız. Ürünleri detaylı bir şekilde incelemek isteyen müşterilerimiz iş yerimize misafir olabilirler.

Ürünleri incelemek adına zamanım yok diyen müşterilerimize ürün fotoğraflarını Whatsapp üzerinden yollayabiliriz. Böyle bir durum sayesinde hem zamandan kazanmış olursunuz hem de işlerinizi halletmiş olursunuz.

Ürünleri seçtikten sonra sizlere teslim etmek üzerine ürününüz yola çıkacaktır. En geç 2 iş günü içerisinde sizlere ürünlerinizi getirmekteyiz. Mobilya tarzı ürünleri müşterilerimizin arabaları alamayacağı için rahat bir şekilde sizlere ulaşımını sağlarız. Teslimat için hiçbir ücret talep edilmemektedir. Bu sayede müşteri odaklı çalışmalarımız her daim sürmektedir.

AllEscort
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?