Sıfır Eşya Alım-Satım

Home  /  Sıfır Eşya Alım-Satım

Spot ürünler her zaman 2.el olarak düşünülür. Bu duruma bağlı olarak işlem yürütmek yanlış olur. Ürünler her zaman 2.el olmazlar. Spot ürünler fabrika çıkışlı ürünler olabilirken fabrikadan çıkarken çok az hatalı ürünlerde olabilir. Fabrika çıkışlı bir üründe hata payı varsa sadece 2 ya da 3 yıl olan garanti süresi azaltılır. Bu azaltma süresi genel olarak 1 yıl olarak ayarlanır. Spot ürünü alırken tamamen 1 yıl garantili olarak alabilirsiniz.

Spot ürünleri alırken genel olarak teslimat ücretleri alınmaktadır. Ancak biz sizlere teslim ederken asla teslimat ücreti almayız. Teslimat süreleri genel olarak en fazla 2 iş günü olarak ayarlanır. Ancak bizler gün içerisinde de sizlere teslimat sağlayabiliriz.

Ürünleri gidip görmek yerine Whatsapp üzerinden de görebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü yetkili çalışanlarımıza söyleyerek sizlere fotoğraflarını atabilir. Genel olarak ürünlere bu şekilde yorum yapabilirsiniz. Lakin gidip mağazaya ürünü inceleyebilirsiniz. Alacağınız ürün hakkında detaylıca bilgilendirme almak isterseniz çalışanımıza sorabilirsiniz. Elektronik bir alet ise kalitesinin hangi sınıf olduğunu dahi sorabilirsiniz. Elektrik tüketimini de sorabilirsiniz.

Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?